Wyjdź z systemu
i pracuj dla siebie!
Dołącz do najszybciej rozwijającej się szkoły tradingu w Polsce! Dołącz teraz

Nauka

Tajniki inwestowania na rynkach akcji, wiedza i doświadczenie zawarte w przystępnie opracowanych materiałach edukacyjnych. Nagrania wideo pozwalają zwizualizować i lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia. Zrozumiałe dla początkujących jak i zaawansowanych handlowców.

Day Trading

Codzienny live trading z komentarzem do aktualnej sytuacji na poszczególnych spółkach. Bezcenny materiał edukacyjny dla traderów na wszystkich stopniach zaawansowania. Wyselekcjonowane spółki, nauka strategii wejść i wyjść. Nauka zastosowania teorii materiałów edukacyjnych w praktyce.

Długi Termin

Długi termin polega na utrzymywaniu pozycji dłużej niż jeden dzień, ale krócej niż kilka tygodni Handel długoterminowy znajduje się pomiędzy day tradingiem a tradingiem pozycyjnym. Handel długoterminowy często bazuje na analizie fundamentalnej lub decyzjach podejmowanych w oparciu o bieżącą sytuacje na wykresie,
3
1 +
Zadowolonych studentów

Lata działalności naszej szkoły

My jesteśmy GLM TRADES!

Najlepsza Inwestycja to inwestycja w siebie

Firma GLM TRADES – Szkoła Tradingu jest dumna z faktu, że ponad 1100 osób uczyło się z nami Day Tradingu. Daje nam to poczucie ogromnej przyjemności oraz powagi podczas gdy zdajemy sobie sprawę z tego, że tyle osób z nami współpracuje.

Ucz się i rozwijaj – pomagamy w ciągłej nauce
Zarabiaj – wiedzę przekładaj na wyniki
Plan dostępu
Dołączając do szkoły otrzymasz:

Czat na żywo

Dostęp do czatu z raportami na żywo bez opóźnień, który znacznie zaoszczędzi Ci czas na szukanie spółek, które w danym czasie osiągają procentowy wzrost.

Codzienne raporty

Codzienny raport spółek z dokładną oceną wejść, wyjść, i cenami docelowymi, są to wysokiej jakości alerty, które będą Ci niezbędne do wyszukiwania spółek, na których będziesz mógł codziennie zarabiać.

Codzienny Livestream

Dostęp do codziennych transmisji z komentarzem poszczególnych spółek (Live Stream), z których to będziesz czerpał najwięcej wiedzy praktycznej potrzebnej Ci do wchodzenia i wychodzenia w pozycję.

Materiały edukacyjne

Dostęp do wysokiej jakości materiałowych edukacyjnych, są to między innymi filmy, e-booki, artykuły, oraz grafiki, z których dowiesz się dużo wiedzy podstawowej, potrzebnej Ci do zarabiania na rynkach amerykańskich.

Dołącz do naszej społeczności na Facebook'u!

Skontaktuj się

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

    Zawsze do usług

    Obsługa klienta od 8:00-16:00

    100% gwarancja zwrotu pieniędzy