MacroGenics poprowadzi połączenie konferencyjne i transmisję internetową…

MacroGenics poprowadzi połączenie konferencyjne i transmisję internetową w celu przeglądu wstępnych wyników klinicznych dla MGD013 i MGC018, które zostaną zaprezentowane na ASCO

MacroGenics, Inc. (MGNX), firma biofarmaceutyczna na etapie klinicznym, której celem jest odkrywanie i rozwijanie innowacyjnych leków monoklonalnych do leczenia raka, ogłosiła dziś, że w piątek, 29 maja o godz. 4 odbędzie się konferencja i webcast audio: 30 godz ET. Do zarządzania MacroGenics dołączą zaproszeni goście zewnętrzni, aby przejrzeć wstępne wyniki kliniczne z trwających badań fazy 1 MGD013 i MGC018, które są częścią wirtualnego programu naukowego ASCO20 American Society of Clinical Oncology (ASCO).

Aby wziąć udział w telekonferencji MacroGenics ASCO 2020, proszę wybrać numer (833) 651-1036 (krajowy) lub (918) 922-6233 (międzynarodowy) dziesięć minut przed rozpoczęciem połączenia i podać numer konferencji: 7765546. Słuchanie – wyłącznie transmisję audio i wideo z konferencji można uzyskać w sekcji „Wydarzenia i prezentacje” w sekcji Relacje inwestorskie na stronie internetowej Spółki pod adresem http://ir.macrogenics.com/events.cfm. Powtórka webcastu będzie dostępna wkrótce po zakończeniu rozmowy i będzie archiwizowana na stronie internetowej Spółki przez 30 dni.