O szkole

Trochę o mnie i mojej szkole...

Nazywam się Jack Kowalski. Jestem założycielem edukacyjnej platformy handlowej GLM TRADES. Od kilkunastu lat z sukcesem inwestuję i zarabiam na polskim oraz amerykańskim rynku akcji. Należę do grona osób, którym udało się spełnić marzenie o wolności finansowej, prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem, człowiekiem spełnionym.

GLM TRADES to mój projekt-misja, który codziennie zyskuje nowych użytkowników i jest skierowany do każdego, kto chciałby nauczyć się sztuki handlu oraz uzyskać nieograniczone możliwości pomnażania kapitału na rynkach amerykańskich.

Tę stronę a także swoją pracę poświęcam dla ludzi młodych jak i starszych, którzy dopiero zaczynają trudną drogę rozwoju zawodowego i budowę stabilności finansowej oraz do wszystkich, którzy mają już doświadczenie w inwestowaniu na rynkach akcji i chcieliby doskonalić nabyte umiejętności.

Swoim przykładem pragnę pokazać, że wytrwałość, determinacja, zaangażowanie i życie z pasją otwierają drogę do sukcesu i przybliżają do życia wolnego od schematów i systemowych ograniczeń. Mój projekt to wiedza i doświadczenie, które chce przekazać innym – uczę efektywnych strategii i taktyk oraz odpowiedzialnego i świadomego poruszania się w rzeczywistości wykresów, słupków, alertów..

Jeśli masz poczucie finansowego niespełnienia, odnosisz wrażenie, że marnujesz czas i intelektualny potencjał na wykonywaniu pracy, która nie daje satysfakcji, pochłania większość Twojego czasu i ostatecznie nie pozwala na realizację finansowych celów, jeśli jesteś zmotywowany do zmiany i ciężkiej pracy oraz swoimi marzeniami wykraczasz poza przeciętność statystycznego mieszkańca naszego globu, zapraszam Cię do mojego projektu! Pomogę Ci sprawić, by ten czas i wyzwanie były przełomowym etapem w Twoim życiu, a każdy kolejny obfitował w wyjątkowe efekty naszej współpracy i zaangażowania. Dołącz do mojej szkoły!